НАША ПРОДУКЦІЯ

МНК Натура Батер виготовляє натуральну косметику з використанням високоякісних натуральних олій рослинного походження, екстрактів, гідролатів, інших органічних речовин та натуральних антиоксидантів виробництва Франції та України.

Пропонуємо:

Олійні комплекси – натуральний косметичний продукт з активною формулою догляду за типом дії. Активна формула у складі комплексу – це органічний актив, який складається з високоефективних рослинних екстрактів, як олійних так й надкритичних, біозолота, протеїнів та антиоксидантів. Виробляється за нашою рецептурою під замовлення одною із ведучих нанолабораторій України, яка спеціалізується у виготовленні органічних активів для косметичної промисловості. Олійні комплекси складаються з трьох фаз,як і крем, але зберігають не кремову, а дрібно кристалічну олійну емульсію, котра легко всмоктується в шкіру, надаючи їй довготривалий ефект живлення, зволоження та захисту. Ще одна особливість комплексів полягає в тому, що виготовляються вони в так званий «холодний спосіб», де температура емульсії не перевищує 50 градусів, що дозволяє зберігати мікроелементи, вітаміни та інші корисні для шкірного покрову активні компоненти.

Натуральні креми – у складі близько 95%(!) органічних активів та натуральних антиоксидантів, що живлять, зволожують, приймають активну участь у процесах регенерації шкіри. Креми не містять парабенів, синтетичних силіконів та ароматизаторів,іншої хімії. Якість продукту підтверджує його склад.
Доречі, багатий склад кремів для рук дозволяє ефективно використовувати крем не тільки для догляду за руками, але й у догляді за шкірою обличчя.

Кремове натуральне мило виготовляється на рослинних оліях, відварах трав та рослинних екстрактах без використання синтетичних барвників та ароматизаторів. Особливість нашого мила полягає в тому, що розроблялося воно для регіонів з жорсткою водою, яка негативно впливає на шкіру і пересушує її. Наше кремове мило має високий вміст олій, які не омилюються. Головна мета використання їх в рецептурі - догляд за шкірою. Крім того до складу мила входять екстракти плодів, листя, коріння рослин та відвари трав. Вони дбайливо доглядають за шкірою, а неомилені олії утворюють тоненьку плівочку, яка захищає шкірний покров від шкідливого впливу жорсткої води.
Багатий склад активних компонентів виділяє наше мило серед товарів, що представлені на ринку, та приймає активну участь у процесах зволоження, живлення шкірного покрову, захисті та пом*якшенні його, що робить мило незамінним помічником у косметичному догляді за шкірою рук, обличчя та тіла.

Останні товари

Back_6
  • Кількість

Олія Ши - Butyrospermum parkii

181,00 ₴
Кількість
k2_5
  • Кількість
k2_4
  • Кількість

10 кращих товарів