Мило

Електронна скринька

Натуральне мило Зародки пшениці та розторопші

Доступність товара: В наявності

ЗАРОДКИ ПШЕНИЦІ ТА РОЗТОРОПШІ - захист та живлення.
Сприяє підсиленню захисних функцій шкірного покрову, оновленню клітин, живить та очищає їх, допомагає боротися із запаленнями шкіри та алергічними реакціями.
ДСТУ 4537:2006.
Вага товару: 100G
67,00 ₴

НАТУРАЛЬНЕ МИЛО
НЕ МАЄ СИНТЕТИЧНИХ БАРВНИКІВ ТА АРОМАТИЗАТОРІВ
ЗАРОДКИ ПШЕНИЦІ ТА РОЗТОРОПШІ - захист та живлення
З оліями зародків пшениці та розторопші

склад: натрієві солі жирних кислот пальмової, оливкової, кокосової, касторової та пальмоядрової олій; олії зародків пшениці та розторопші; екстракти зародків пшениці та розторопші; композиція ефірних олій.

дія: використання олій зародків пшениці та розторопші сприяє підсиленню захисних функцій шкірного покрову, оновленню клітин, живленню та очищенню їх, допомагає боротися із запаленнями шкіри та алергічними реакціями. Зважаючи на універсальність олій, які складають основу рецептури, мило підійде для сухої, загрубілої, втомленої зрілої, а також для жирної та проблемної шкіри.

Дивитись Словник косметичних компонентів

Субота, 24 березня 2018
Привет....Как Оно ПАХНЕТ.....МММММММ.....Просто откусить кусочек хочется...Просто Влюбенна в это мыло...ничего подобного за Свою Жизнь не видела...моюсь Им и Наслаждаюсь....Мою даже голову....волосы мягкие после Него и нет над ними дымки посеченных кончиков.....после мытья даже не использую бальзам...Волосы и так прекрасно расчесываются....но Они у Меня не крашенные....Мыло Волшебное...заказываю второй раз и Подругам уже Всем советую...!!!!))))
Валентина