Мило

Електронна скринька

Натуральне мило Календула

Доступність товара: В наявності

КАЛЕНДУЛА - очищення, живлення, захист.
М'яко очищає бруд з поверхні шкіри. Сприяє її захисту, живленню та зволоженню. Антимікробні, протизапальні та бактерицидні властивості допомагають ефективно боротися з проблемами шкіри, знімаючи запалення та запускаючи процеси регенерації клітин.
ДСТУ 4537:2006.
Вага товару: 100G
67,00 ₴

НАТУРАЛЬНЕ МИЛО
НЕ МАЄ СИНТЕТИЧНИХ БАРВНИКІВ ТА АРОМАТИЗАТОРІВ
КАЛЕНДУЛА - очищення, живлення, захист
З оліями виноградних кісточок, волоського горіха та мигдалю солодкого

склад: натрієві солі жирних кислот пальмової, кокосової, оливкової та касторової олій; олії виноградних кісточок, волоського горіха та мигдалю солодкого; відвар та суцвіття календули; екстракт календули; композиція ефірних олій;

дія: завдяки високому вмісту олій, що омилюються, і перш за все, кокосової, оливкової та пальмової в рецептурі, мило добре та м'яко очищає бруд з поверхні шкіри. Олія виноградних кісточок - джерело сильних антиоксидантів, що нормалізують роботу клітин та забезпечують регулярне їх оновлення. Олія сприяє регуляції роботи потових залоз, виводить з них шкідливі токсини, допомагаючи звузити розширені пори. Олія волоського горіха зволожує та живить шкіру, тонізує та підтягує її. Олія мигдалю солодкого сприяє захисту, живленню та зволоженню шкіри. Антимікробні, протизапальні та бактерицидні властивості олій підсилює екстракт календули, допомагаючи ефективно боротися з проблемами шкіри, знімаючи запалення та запускаючи процеси регенерації клітин.

Рекомендовано для жирної та проблемної шкіри.

Дивитись Словник косметичних компонентів

Ще немає відгуків