Мило

Електронна скринька

Натуральне мило Мати-й-мачуха

Доступність товара: В наявності

МАТИ-Й-МАЧУХА - зволоження, живлення, захист.
Живить, зволожує, пом'якшує шкіру, сприяє роботі клітинних мембран та сальних залоз. Виводить з них шкідливі токсини та звужує пори, надає шкірі еластичність та омолоджує її.
ДСТУ 4537:2006.
Вага товару: 100G
67,00 ₴

НАТУРАЛЬНЕ МИЛО
НЕ МАЄ СИНТЕТИЧНИХ БАРВНИКІВ ТА АРОМАТИЗАТОРІВ
МАТИ-Й-МАЧУХА - зволоження, живлення, захист
З оліями ши, виноградних кісточок, мигдалю солодкого, макадамії

склад: натрієві солі жирних кислот оливкової, пальмової, пальмоядрової, кокосової та касторової олій; олії ши, виноградних кісточок, мигдалю солодкого, макадамії; відвар листя мати-й мачухи та кореню калгану; екстракт мати-й-мачухи; композиція ефірних олій.

дія: мило мати-й-мачуха має добрі миючи властивості та приємний аромат. Олії ши, виноградних кісточок, мигдалю солодкого, макадамії та екстракт мати-й-мачухи живлять та зволожують, пом*якшують та оновлюють шкіру, сприяють роботі клітинних мембран та потових залоз, виводячи з них шкідливі токсини та звужуючи пори, відновлюють клітинну структуру, надають шкірі еластичність та омолоджують її. Відвари мати-й-мачухи та калгану загоюють подразнення та висипання на шкірі.

Мило мати-й-мачуха добре підійде у догляді за нормальною, зрілою та жирною шкірою.

Дивитись Словник косметичних компонентів

Неділя, 25 березня 2018
Користувалась цим милом) Приємний запах, шкіру не пересушує, підходить навіть для обличчя,знімає подразнення, я-задоволена)
0980718880