Мило

Електронна скринька

Натуральне мило Прополісне

Доступність товара: В наявності

ПРОПОЛІСНЕ - очищення, лікувальна дія, захист.
Лагідно очищає жирну та проблемну шкіру. Живить, зволожує, відновлює клітинну структуру, нормалізує роботу сальних залоз, регулює життєдіяльність клітинних мембран.
ДСТУ 4537:2006.
Вага товару: 100G
67,00 ₴

НАТУРАЛЬНЕ МИЛО
НЕ МАЄ СИНТЕТИЧНИХ БАРВНИКІВ ТА АРОМАТИЗАТОРІВ
ПРОПОЛІСНЕ - очищення, лікувальна дія, захист
З оліями какао, абрикосових кісточок, виноградних кісточок, ши

склад: натрієві солі жирних кислот оливкової, кокосової, пальмової, касторової, пальмоядрової та какао олій; олії абрикосових кісточок, виноградних кісточок, ши; екстракт та настоянка прополісу, бджолина настоянка; композиція ефірних олій

дія: високі миючи властивості прополісного мила дозволяють застосовувати його для очищення жирної та проблемної шкіри. Підсилюють ефект догляду активні компоненти, серед яких прополіс, екстракт прополісу, бджолина настоянка (підмор), олії виноградних та абрикосових кісточок, що виступають в якості протизапального, бактерицидного та загоювального компонентів у боротьбі з проблемами, які виникають на шкірі. Мають сильну дію живлення, зволожують та відновлюють клітинну структуру, нормалізують роботу сальних залоз, оновлюють та регулюють життєдіяльність клітинних мембран. Дія олії дерева ши здійснює процес догляду за шкірою більш м'яким та лагідним.

Мило рекомендовано для жирної та проблемної шкіри.

Дивитись Словник косметичних компонентів

Ще немає відгуків