Олійні комплекси

Електронна скринька

КОМПЛЕКС – АКТИВАТОР - Відновлення пошкодженого волосся

Доступність товара: В наявності

КОМПЛЕКС – АКТИВАТОР для волосся з омега-кислотами
Відновлення пошкодженого волосся. Живлення кореню волосся.
Тонізування та підсилення мікроциркуляції шкіри голови.

Запуск процесів відновлення клітин шкіри голови, активне живлення кореню волосся протеїнами, амінокислотами, вітамінами. Регулювання мембранної структури клітин, сприяння утворенню колагену, запобігання випадінню волосся, стимулювання його росту.
ТУ У 20.4-2436316877-001:2017.
Вага товару: 100KG
194,00 ₴

КОМПЛЕКС – АКТИВАТОР для волосся з омега-кислотами
Відновлення пошкодженого волосся. Живлення кореню волосся.
Тонізування та підсилення мікроциркуляції шкіри голови.

Активна формула: гідролізат протеїнів вівса, гідролізат плаценти, гідролізат ростків пшениці, сік алое вера, олія авокадо, екстракт перцю червоного, екстракт кореня реп'яха, екстракт любистку, екстракт пажитника, ефірна олія шавлії, омега 3-6-9 кислоти, емульгатор Montanov; рослинний силікон Plantsil; олія мигдальних кісточок; олія кокосу; олійні екстракти гінкго білоба, ромашки, фіалки; олія аргани, рослинний ланолін Plantsoft; екстракт СО2 шипшини, екстракт СО2 подорожника.

Косметична дія: біологічно активний сік алое, олія авокадо володіють потужною дією запуску процесів відновлення клітин шкіри голови та структури волосся, насичують їх вологою, сприяють захисту поверхні шкіри голови від висихання. Гідролізати протеїнів вівса, паростків пшениці живлять клітини шкіри голови та волосся вологою, протеїнами, амінокислотами, вітамінами, запускаючи процеси оновлення та омолодження клітин. Активна формула сприяє пом'якшенню шкіри голови, вирівнює її структуру, захищає волосся від шкідливого впливу зовнішнього середовища. Важливу дію у процесах догляду за шкірою та волоссям голови відіграють екстракти червоного перцю, кореня реп'яха, любистка, пажитника, які тонізують шкіру, підтримують клітинний обмін, прискорюють регенерацію пошкоджених ділянок за рахунок локальної активізації мікроциркуляції крові, підвищують обмін речовин, активно живлять корені волосся, стимулюють ріст волосся, запобігають його випадінню та зміцнюють його структуру.

Комплекс рекомендовано для шкіри голови, яка потребує особливого догляду. Використання комплексу буде корисним для сухого, з послабленою структурою ламкого волосся, чутливого до дії ПАРів, а також для волосся, яке потребує постійного активного живлення.

* Комплекс підсилено активною формулою Омеga (3-6-9) кислот, які у своєму поєднанні забезпечують бар'єрний захист поверхневого шару шкіри та волосся, відновлюючи ліпідний обмін. Регулюють мембранну структуру клітин, відновлюють утворення колагену, запобігають випадінню волосся, зміцнюють та перешкоджають його ламкості за рахунок інтенсивного живлення та утворення ліпідної плівки на його поверхні.

Застосування: комплекс на 15 хвилин нанести на волосся та на поверхню шкіри голови. Зробити легкий масаж. Для покращення косметичного ефекту, дію маски з комплексу можна пролангувати до кількох годин. Після закінчення процедури залишки комплексу змити шампунем до відчуття чистого волосся.

Дивитись Словник косметичних компонентів

Ще немає відгуків