Олійні комплекси

Електронна скринька

КОМПЛЕКС – АКТИВАТОР - Живлення шкіри голови

Доступність товара: В наявності

КОМПЛЕКС – АКТИВАТОР для волосся з омега-кислотами
Відновлення структури та стимуляція росту втомленого волосся. Живлення шкіри голови.

Зволоження та зберігання вологи в клітинах шкірного покрову, регенерація пошкоджених та відновлення послаблених клітин, сприяння утворенню кератину, який виступає потужним стимулятором росту волосся. Регулювання мембранної структури клітин, сприяння утворенню колагену, запобігання випадінню волосся.
ТУ У 20.4-2436316877-001:2017.
Вага товару: 100KG
194,00 ₴

КОМПЛЕКС–АКТИВАТОР для волосся з омега-кислотами
Відновлення структури та стимуляція росту втомленого волосся. Живлення шкіри голови.

Активна формула: гідролізат протеїнів шовку, кризалідна олія, гідролізат протеїнів паростків пшениці, гідролізат протеїнів вівса, гідролізат кератину, екстракт кропиви, екстракт кореня реп'яха, екстракт кореня любистку, екстракт ромашки, омега 3-6-9 кислоти, вітамін Е, А, емульгатор Montanov; ; рослинний силікон Plantsil; зародків пшениці; олія рицинова, авокадо; олійні екстракти розмарину, плодів винограду, календули; рослинний ланолін Plantsoft; олія аргани; екстракт СО2 базиліку, екстракт СО2 фіалки.

Косметична дія: протеїни пшениці у складі активної формули відіграють важливу дію зволоження та зберігання вологи в клітинах шкірного покрову; володіють потужною дією регенерації пошкоджених та відновлення послаблених клітин; сприяють утворенню кератину, який виступає потужним стимулятором росту волосся та надає йому еластичності та здорового вигляду; активно живлять шкіру голови та виводять шкідливі речовини, очищаючи її.

Гідролізати шовку, кератину підсилюють дію живлення волосся, насичуючи його структуру протеїнами. Проланговують зволоження, захищаючи шкіру та волосся від висихання. Вирівнюють волосяний стовбур, укріплюють його корінь.

Олії зародків пшениці, аргани, авокадо володіють сильною дією антиоксидантів, приймають участь в процесах відновлення шкіри голови, структури волосся та їх захисту. Значно підсилюють їх дію потужні антиоксиданти - надкритичні екстракти базиліку, фіалки, олійні екстракти кореня реп'яха, любистка, ромашки, розмарину, винограду, календули.

* Комплекс підсилено активною формулою Омеga (3-6-9) кислот, які у своєму поєднанні забезпечують бар'єрний захист поверхневого шару шкіри та волосся, відновлюючи ліпідний обмін. Регулюють мембранну структуру клітин, відновлюють утворення колагену, запобігають випадінню волосся, зміцнюють та перешкоджають його ламкості за рахунок інтенсивного живлення та утворення ліпідної плівки на його поверхні.

Застосування: комплекс на 15 хвилин нанести на волосся та на поверхню шкіри голови. Зробити легкий масаж. Для покращення косметичного ефекту, дію маски з комплексу можна пролангувати до кількох годин. Після закінчення процедури залишки комплексу змити шампунем до відчуття чистого волосся.

Дивитись Словник косметичних компонентів

Ще немає відгуків