Олійні комплекси

Електронна скринька

КОМПЛЕКС – АКТИВАТОР - Протеїнове живлення волосся

Доступність товара: В наявності

КОМПЛЕКС – АКТИВАТОР для волосся з омега-кислотами
Протеїнове живлення волосся. Захист та профілактика запалень шкіри голови.

Активне живлення та зволоження, сприяння утворенню кератину, який необхідний для зміцнення структури волосся та його оновлення. Відновлення послаблених клітин шкіри голови, нормалізація роботи сальних залоз. Регулювання мембранної структури клітин, стимулювання синтезу колагену, запобігання випадінню волосся.
ТУ У 20.4-2436316877-001:2017.
Вага товару: 100KG
194,00 ₴

КОМПЛЕКС – АКТИВАТОР для волосся з омега-кислотами
Протеїнове живлення волосся. Захист та профілактика запалень шкіри голови.

Активна формула: гідролізат протеїнів паростків пшениці, гідролізат протеїнів пивного хмелю, гідролізат протеїнів сої, гідролізат протеїнів вівса, гідролізат протеїнів женьшеню, омега 3-6-9 кислоти, ефірна олія лаванди, екстракти імбиру, кориці, фенугреку, камелії, вітаміни А, Е, В, емульгатор Montanov; олія виноградної кісточки; рослинний силікон Plantsil; олія мигдальної кісточки; олія кокосу; олійні екстракти іви, мати й мачухи, фіалки, глоду; рослинний ланолін Plantsoft; олія жожоба; екстракт СО2 бруньок хмелю, екстракт СО2 кропиви

Косметична дія: комплекс насичено багатою протеїновою формулою, яка відіграє головуючу дію у догляді за шкірою голови та волоссям. Протеїни пшениці , сої, вівса, пивного хмелю активно живлять та зволожують, сприяють утворенню кератину, який необхідний для зміцнення структури волосся та його оновлення, відновлюють послаблені клітини, пом'якшують їх, уповільнюють процеси старіння. Очищаюча дія кислот та вітамінів у складі протеїнів, обумовлена їх спроможністю запускати процеси очишення в клітинах та виводити шкідливі речовини. Гідролізат женьшеню підсилює активну формулу інтенсивним регулюванням водного балансу, підсиленням захисної дії, запуском потужної дії регенерації клітин, синтезу колагенових волокон, нормалізацією роботи сальних залоз.

Олія виноградних кісточок, мигдалю солодкого, кокосу, жожоба, екстракти імбиру, кориці, пажитника, камелії, іви, фіалки, мати й мачухи, глоду, активно підтримують процеси очищення та захисту шкірного покрову, а також інтенсивно живлять вітамінами волосяну структуру, підсилюють процеси регенерації пошкоджених клітин, відновлюють пошкоджене волосся, сприяють його росту, зміцнюють корені.

* Комплекс підсилено активною формулою Омеga (3-6-9) кислот, які у своєму поєднанні забезпечують бар'єрний захист поверхневого шару шкіри та волосся, відновлюючи ліпідний обмін. Регулюють мембранну структуру клітин, відновлюють утворення колагену, запобігають випадінню волосся, зміцнюють та перешкоджають його ламкості за рахунок інтенсивного живлення та утворення ліпідної плівки на його поверхні.

Застосування: комплекс на 15 хвилин нанести на волосся та на поверхню шкіри голови. Зробити легкий масаж. Для покращення косметичного ефекту, дію маски з комплексу можна пролангувати до кількох годин. Після закінчення процедури залишки комплексу змити шампунем до відчуття чистого волосся.

Дивитись Словник косметичних компонентів

Ще немає відгуків